Privatumo politika

Slapukais vadinami informacijos elementai, perkeliami iš interneto svetainės į jūsų kompiuterio standųjį diską. Tai nedideli informacijos failai, kurie leidžia interneto svetainėms išsaugoti ir vėl pasiekti informaciją apie naudotojo naršymo įpročius.

Slapukus naudoja dauguma interneto svetainių, nes jie yra viena iš daugybės priemonių, kurios padeda pritaikyti interneto turinį prie naudotojų poreikių. Slapukai leidžia interneto svetainėms teikti prie naudotojų poreikių pritaikytas paslaugas (pavyzdžiui, įsimenant prisijungimo duomenis, išlaikant pirkinius pirkinių krepšelyje arba rodant tik konkretų naudotoją dominantį turinį).

Daugelis naršyklių yra nustatytos taip, kad automatiškai priimtų slapukus. Slapukai neleidžia prieiti prie ar nesuteikia galimybės kopijuoti terminalo duomenų saugojimo prietaiso, tokio kaip kietasis diskas. Vartotojas gali blokuoti slapukus pakeisdamas savo interneto naršyklės nustatymus, tačiau dėl to gali sumažėti puslapių funkcinės galimybės ir to daryti nerekomenduojama. Taip pat vartotojas gali bet kada ištrinti slapukus savo interneto naršyklėje.

Šioje svetainėje naudojami slapukai nepažeidžia paslaugų naudotojo privatumo. Pavyzdžiui, slapukai naudojami vertinimo ir tyrimų tikslais, siekiant nustatyti svetainės naudojimo tipą ir apimtį. Taip pat slapukai gali būti naudojami rinkodaroje, pagrįstoje vartotojų sąrašais ir pakartotine rinkodara. Tokios rinkodaros tikslas – teikti informaciją apie aktualias paslaugas vartotojams, kurie svetainėje lankėsi anksčiau.

Kas yra slapukai, kokie slapukai naudojami apiegeles.lt?

Slapukai (angl. cookies) yra nedidelis failas, kuris siunčiamas ir įdiegiamas į kompiuterį ar mobilųjį telefoną.

Slapukų pagalba siekiame padaryti naudojimąsi apiegeles.lt greitesnį ir patogesnį. Slapukai taip pat naudojami statistikos rinkimo tikslais, vertinant apiegeles.lt lankomumą bei atskirojo apiegeles.lt turinio populiarumą ir siekiant tobulinti apiegeles.lt turinį.

apiegeles.lt naudojami slapukai:

Slapuko pavadinimas Slapuko paskirtis Slapuko sukūrimo momentas Slapuko galiojimo laikas
_ga Analitinis Google Analytics programos slapukas, sekantis vartotojo veiksmus svetainėje. Gauti duomenys naudojami svetainės veikimui gerinti. Klientui apsilankius interneto svetainėje 2 metai
_gat Analitinis Google Analytics programos slapukas, renka ir saugo informaciją apie vartotojų elgseną svetainėje. Pirmo apsilankymo metu 1 minutė
_gid Analitinis Google Analytics programos slapukas, renkantis statistinę informaciją apie naudotoją (slapukas nerenka jokių asmens duomenų, o suteikia kiekvienam vartotojui ID pagal savo apskaitą). Gauti duomenys naudojami svetainės veikimui gerinti. Klientui apsilankius interneto svetainėje 24 valandos
ses18059 Turinio valdymo sistemos slapukas, apsaugantis nuo konfliktų, kai serveryje veikia daugiau nei viena svetainė Klientui apsilankius interneto svetainėje Iki sesijos (apsilankymo interneto svetainėje) pabaigos

apiegeles.lt naudojami slapukai neleidžia tiesiogiai ar netiesiogiai nustatyti Jūsų asmens tapatybės.

Jūs galite ištrinti slapukus iš savo kompiuterio arba juos užblokuoti savo interneto naršyklėje, tačiau dalis apiegeles.lt funkcionalumo tokiu atveju gali neveikti, arba veikti nekorektiškai.